Modüler Yapılar

Sistemin tamamı modüler olup konusunda uzman kadro ile projelendirilmiştir. Sistem + 50C0 – 40 C0 arasında üretilmiştir. Üretim ve Montaj Çelik veya beton yapılara göre % 60 daha avantajlıdır.Yapının ana taşıyıcısı aluminyum konstrüksiyon olup, üst kaplama PVC Membran olup minimum 10 yıl garantilidir.

İletişime Geçin

Modüler Yapılar

Sistemin tamamı modüler olup konusunda uzman kadro ile projelendirilmiştir. Sistem + 50C0 – 40 C0 arasında üretilmiştir. Üretim ve Montaj Çelik veya beton yapılara göre % 60 daha avantajlıdır.Yapının ana taşıyıcısı aluminyum konstrüksiyon olup, üst kaplama PVC Membran olup minimum 10 yıl garantilidir. Üretimde kullanılmış olan tüm ürünlerimiz çevre dostudur.

Sistemin tamamı modüler olup konusunda uzman kadro ile projelendirilmiştir. Sistem + 50C0 – 40 C0 arasında üretilmiştir. Üretim ve Montaj Çelik veya beton yapılara göre % 60 daha avantajlıdır.Yapının ana taşıyıcısı aluminyum konstrüksiyon olup, üst kaplama PVC Membran olup minimum 10 yıl garantilidir. Üretimde kullanılmış olan tüm ürünlerimiz çevre dostudur. Uluslararası standartlarda sertifikaları mevcuttur. Demontaj ve Montaj kolaylığı sayesinde tesisin tamamının farklı bir alana farklı bir dizaynla kısa sürede kurulması mümkündür.

800 m2 bir yapın üretim 3 hafta, montaj süresi 7 iş günüdür. Projeye göre istenilen ölçülerde üretim yapılabilmektedir.


Modüler Yapılar [Askeri ve Polis Hastaneleri]

Diğer tüm ÜRÜN Referanslarımız için lütfen tıklayınız

Modüler Yapılar [Askeri Konferans Salonları]

Modüler Yapılar [Askeri Araç Hangarları]

Modüler Yapılar [Askeri Restorantlar]

Modüler Yapılar [Askeri Spor Salonları]

Modüler Yapılar [Modüler Okullar]

Modüler Yapılar [Tenis Kortları]

Modüler Yapılar [Futsal Salonları]

Modüler Yapılar [Jimnastik Salonları]

Modüler Yapılar [Air Dome]