Spor Sanayi için kalite, ulaşılan değil, koşullara göre sürekli yenilenen ve geliştirilen bir hedeftir.Güvenilir, düzenli ve kurumsallaşmış bir iş anlayışı ile; gelişen teknolojiyi yakından takip ederek üretim kalitemizi yükseltmek, müşterilerimizin beklenti ve isteklerini tam olarak karşılamak, kalite yönetim sisteminin etkinliğini arttırmak, sektördeki yerimizin sürekliliğini sağlayarak ulusal ve uluslararası pazarlarda her zaman tercih edilen bir kurum olarak var olmak kalite politikamızdır.

Kalite Hedeflerimiz

Şirketimizde çalışan her personel Spor Sanayi ailesinin bir ferdi ve ortağıdır. Gelen her proje heyecan, imzamızı attığımız her iş mutluluk ve gurur demektir. Çalışanların memnuniyeti, tüm süreçlerimizde aktif katılımları ve eğitimler, başarımızı arttıracak ve böylece sürekli gelişen insan kaynaklarımız bizim gücümüz olacaktır.

Haksız rekabetten yana değiliz; ancak rekabeti kalitemizi arttıracak bir fırsat olarak görmekteyiz. Kalite bireylerin doğuştan kazandığı bir olgu değil, eğitim ve gözlemlerle şekillendirdiği biryaşam tarzıdır.Kalite düzeyimizi yükseltmek için ise hedeflerimiz;

Taahhüdümüzde bulunan işleri, ulusal ve uluslararası yönetmelikler ve teknik standartlara uymak şartı ile zamanında imal ederek sonuçlandırmak.
Yıl içerisinde en az iki ulusal, iki uluslararası fuara katılımcı veya ziyaretçi olarak katı larak, sektörel gelişmeleri takip etmek.
Müşteri memnuniyetini en az 5 üzerinden 4 seviyesinde tutmak.
İmalat kalitesini daha da yükseltmek amacıyla teknik personele, eğitim verilmesini sağlamak.
Tüm fabrika çalışanlarına İşçi sağlığı ve Güvenliği ile yangın önlem tedbirleri için profesyonel kurumlardan eğitim verilmesini sağlamak.

Yönetim Kurulu Başkanı, İnşaat Mühendisi Yaşar MERAL